DRZWI DELTA


logoFirma Delta z siedzibą w Katowicach ul. Magazynowa 21 jest producentem różnego rodzaju drzwi metalowych, drzwi technicznych, oraz różnych drzwi zewnętrznych wzmocnionych i antywłamaniowych. Drzwi metalowe pokryte są foliami meblowymi wprasowanymi w blachę skrzydeł i ościeżnic, co zapewnia estetyczny wygląd. Większość modeli wyposażona jest w sztywny łańcuch. Znaczna grubość skrzydła drzwi w modelach Special, Premium i De Luxe zapewnia dobre właściwości izolacji termicznej i akustycznej. Drzwi wejściowe Delta mogą być produkowane w wersjach gładkich lub przetłaczanych w kilku podstawowych kolorach. Ze względu na swoje walory użytkowe drzwi firmy Delta znakomicie sprawdzają się jako: drzwi do mieszkania lub do domu, do biura, magazynów itp.

zloty_medal

Złoty Medal BUDMA 2014 w Kategorii Wybór Konsumentów dla drzwi DELTA MAGNUM 68K.
Z przyjemnością informujemy że wśród złotych medalistów targów Budma 2014, którzy otrzymali złote medale w kategorii „Wybór Ekspertów” został zorganizowany dodatkowy konkurs (czas trwania głosowania 60 dni)
na Złoty Medal BUDMA 2014 „Wybór Konsumentów”, a zwycięzcą została firma DELTA Zbigniew Różycki i drzwi antywłamaniowo-przeciwpożarowe i dymoszczelne o zwiększonej izolacyjności akustycznej.
Serdecznie dziękujemy naszym partnerom i klientom za głosowanie na nasz produkt.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem drzwi

W sprzedaży oferujemy drzwi zewnętrzne Delta:


P O W R Ó T