Sklep Internetowy Domar WarszawaFirma Pol Skone swoją historię zaczęła w 1990 r, produkuje drzwi okna drewniane. Firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Największy wpływ na sukces firmy Pol-Skone ma najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy. Firma posiada trzy w pełni skomputeryzowane zakłady produkcyjne w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Kolejnym czynnikiem, który ma wpływ na sukces firmy, jest zatrudnienie około 900 wysoce wykwalifikowanych pracowników, oraz produkcja oparta na materiałach pochodzących wyłącznie z polskich lasów. Dzięki tak zaawansowanej technologii, Firma oferuje produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Podążając za najnowszymi trendami projektantskimi, Firma nie zapomina o głównym celu czyli zaspakajaniu oczekiwań swoich klientów. Najnowocześniejsze rozwiązania i piękne Wzornictwo to podstawowy argumentu który przekonuje szerokie Grono Polaków do zakupu drzwi PolSkone. A skrupulatne sondażowe badania potrzeb klientów, są kluczowym czynnikiem w procesie projektowania nowych wzorów .

Drzwi Pol Skone Warszawa, produkowane są w opcjach : malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane. Pol Skone to również rozwinięta sieć sprzedaży nie tylko na terenie Polski, ale również w Czechach, na Słowacji, w Szwecji, na Ukrainie, w Rumunii , w Łotwie i Litwie, oraz we Włoszech, Białorusini, Norwegii, Rosji , Francji oraz Niemczech i Holandii.

drzwi pol skone Warszawa

drzwi wewnętrzne pol skone

drzwi szklane pol skone

drzwi pol skone sklep internetowy

drzwi wewnętrzne Warszawa

drzwi pol skone

drzwi pol skone salon Warszawa

kolory drzwi pol skone

Powyższe wzory to przykład gamy modeli w naszym sklepie.

Drzwi Pol Skone cena

Wspomniany wyżej nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowana kadra, której celem jest wykorzystanie maksymalnie największej ilości materiałów produkcyjnych z uwzględnieniem minimalizacji strat to efekt końcowego produktu najwyższej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Drzwi Pol Skone Warszawa to najnowsza technologia wykonania i najnowsze rozwiązania techniczne oraz niska cena, która jest dostępna dla przeciętnego polskiego klienta. Biorąc pod uwagę, że zakup drzwi jest na kilka a nawet kilkanaście lat , warto jest zainwestować w produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez długi okres czasu.

Drzwi Pol Skone opinie

W opinii naszych klientów, podstawowym czynnikiem który skłania do zakupu drzwi Pol-Skone jest Marka, która jest gwarantem jakości oraz trwałości zakupionego towaru. Bardzo cenione jest atrakcyjne wzornictwo drzwi oraz innowacyjne rozwiązania, które mają przełożenie na praktyczne wykorzystanie drzwi. Duża izolacyjność akustyczna, lekki i modny Design oraz ogromna ilość kolorów do wybrania to w opinii naszych klientów kolejne atuty marki Pol-Skone. te pozytywne opinie na temat drzwi Pol-Skone mają również przełożenie praktyczne, są to drzwi, które są u nas jednymi z najpopularniejszych w sprzedaży. Warto nadmienić, że w naszym sklepie mogą uzyskać państwo indywidualną wycenę a w przypadku skorzystania z usługi budowlano – montażowej z zakupem drzwi zapłacą państwo tylko 8% podatku VAT. Zapraszamy do kontaktu – dowiedz się ile zapłacisz w praktyce.


W związku z dużym zainteresowaniem drzwi Pol Skone, na dużą ilość próśb o umieszczenie przykładowych modeli drzwi, zdecydowaliśmy się rozbudować naszą podstronę internetową poświęconą tej marce o kilka, naszym zdaniem najciekawszych modeli tej firmy. Wybraliśmy dla Państwa naszym zdaniem najładniejsze, choć zaznaczamy nie wszystkie, drzwi wewnętrzne, wśród których dominują drzwi białe, które są najmodniejsze w tym roku a co warto zauważyć, kolor biały jest kolorem ponadczasowym. Kilka z prezentowanych modeli znajdą państwo również w naszych salonach w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok U2, gdzie dodatkowo nasi konsultanci zaprezentują Państwu ich wygląd ale również omówią szczegółowo budowę oraz zalety. Warszawa to miejsce, w którym oferujemy również bezpłatną niezobowiązującą usługę pomiaru, podczas którego nasi pracownicy podpowiedzą Państwu, które modele będą sprawdzały się najlepiej w Waszym mieszkaniu. Warszawa to również rejon w którym świadczymy Usługi montażowe w przypadku zakupu drzwi Pol Skone w naszej firmie, będąc osobą prywatną, mogą Państwo uzyskać dodatkową zniżkę podatku VAT, za który zapłacą państwo 8%. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi produktami i życzymy wielu miłych wrażeń a wszystkie modele mogą Państwo obejrzeć na stronach naszego sklepu internetowego, do czego zachęcamy.


Drzwi POL SKONE HAPPY

Drzwi PolSkone HAPPY

OPIS TECHNICZNY
KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system przylgowy
– ramiak z klejonki sosnowej obłożony malowanymi płytami HDF, wypełnienie stanowi płycina malowana obustronnie – jedna strona płyciny pełni funkcję magnetycznej tablicy szkolnej (tablica w kolorze czarnym), druga strona płyciny malowana w kolorze drzwi lub płycina obustronnie malowana w kolorze drzwi (bez tablicy magnetycznej)

SZKLENIE
– szkło bezpieczne matowe o grubości 6 mm

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
– zamek jednopunktowy, wpuszczany rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB), lub do blokady łazienkowej (WC)
– zawiasy: drzwi (komplet: skrzydło z ościeżnicą drewnianą oraz DIN) – czopowe wkręcane regulowane; skrzydła (do standardowych futryn metalowych) – czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90”
– dwuskrzydłowe: „60”+„60”; „60”+„70”; „60”+„80”; „60”+„90”; „70”+„70”; „70”+„80”; „70”+„90”; „80”+„80”; „80”+„90”; „90”+„90”

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
– bez dopłaty: zamek na wkładkę oraz do blokady łazienkowej dopłata do ceny wybranego modelu
– trzeci zawias w skrzydle („60”, „70”, „80”)
– zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dotyczy skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym)
– maksymalne fabryczne skrócenie drzwi do 60 mm
– podcięcie wentylacyjne
– system przesuwny do zabudowy, naścienny, Premium
– dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, opcje wentylacji
– klamki

KOLORY:
Malowane, ekologiczne farby akrylowe, kolory palet RAL, NCS (oprócz metalicznych) – dopłata wedłóg tabeli kolorystycznej.


Drzwi PolSkone L-Projekt

OPIS TECHNICZNY
KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system bezprzylgowy DUO
– ramiak z klejonki drewnianej, obłożony dwiema gładkimi płytami HDF, pokryty powierzchnią laminowaną HPL
– wypełnienie: płyta wiórowa otworowana (S0), płyta wiórowa pełna (S1-S6); krawędź skrzydła zabezpieczona obrzeżem aluminiowym (kolor anoda szczotkowana) lub obrzeżem z okleiny naturalnej dąb

SZKLENIE
– standard: szkło biały mat o grubości 4 mm
– ramka aluminiowa

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
– zamek magnetyczny, wpuszczany (kolor chrom – satyna), na klucz (WK), do blokady łazienkowej (WC) – rozstaw 90 mm; na wkładkę (WB) – rozstaw 85 mm
– zawiasy bezprzylgowe kryte („80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „80”; „90”
– dwuskrzydłowe (krawędzie skrzydeł wykończone naturalną okleiną dębową, połączenie skrzydeł na przefelc): „80”+”40”; „80”+„80”; „80”+„90”; „90”+„40”; „90”+„90”
– opcja: pełna dostawka „40” (cena skrzydła pełnego) – ilość zawiasów 2 lub 3 sztuki (jak w skrzydle głównym)

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
-bez dopłaty: zamek na wkładkę oraz do blokady łazienkowej dopłata do ceny wybranego modelu
– maksymalne fabryczne skrócenie drzwi do 60 mm
– zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dotyczy skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym)
– system przesuwny: do zabudowy, naścienny
– dodatkowe akcesoria: opcje wentylacji
– klamki na szyldzie dzielonym

Drzwi POL-SKONE L-PROJEKT


 

Drzwi POL-SKONE SIMPLE

Drzwi Pol Skone SIMPLE

OPIS TECHNICZNY
KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system przylgowy lub system bezprzylgowy DUO
– ramiak drewniany obłożony dwiema malowanymi, gładkimi płytami HDF, wypełnienie warstwą stabilizującą o strukturze „plastra miodu”

SZKLENIE
– ze względu na bezpieczeństwo użytkowania producent zaleca stosowanie szkła hartowanego – SIMPLE wersja 01, 02

SYSTEM PRZYLGOWY
– standard: szkło biały mat o grubości 4 mm

SYSTEM BEZPRZYLGOWY
– standard: szkło biały mat o grubości 4 mm

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
SYSTEM PRZYLGOWY
– zamek jednopunktowy, wpuszczany rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB) lub do blokady łazienkowej (WC)
– zawiasy: czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)

SYSTEM BEZPRZYLGOWY
– zamek magnetyczny, wpuszczany (kolor chrom – satyna), na klucz (WK), do blokady łazienkowej (WC) – rozstaw 90 mm; na wkładkę (WB) – rozstaw 85 mm
– zawiasy bezprzylgowe kryte (system bezprzylgowy DUO) („60”, „70”, „80”, „90” – 2 szt.)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90”
– dwuskrzydłowe SIMPLE: „60”+„60”, „60”+„70”, „60”+„80”, „60”+„90”, „70” +„70”, „70”+„80”, „70”+„90”, „80”+„80”, „80”+„90”, „90”+„90”

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
– bez dopłaty: zamek na wkładkę oraz do blokady łazienkowej dopłata do ceny wybranego modelu
– wypełnienie z płyty wiórowej otworowanej
– wypełnienie z płyty wiórowej pełnej
– zawiasy czopowe regulowane, trzeci zawias w skrzydle („60”, „70”, „80”)
– dodatkowy ramiak (umożliwiający samodzielne skrócenie do 50 mm)
– dwa dodatkowe ramiaki (umożliwiające samodzielne skrócenie do 90 mm)
– zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dotyczy skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym)
– maksymalne fabryczne skrócenie drzwi o 100 mm +10%
– wzmocnienie pod samozamykacz
– skrzydło o nietypowej głębokości przylgi min. 20 mm +30%
– podcięcie wentylacyjne
– szkło hartowane
– system przesuwny do zabudowy, naścienny, premium (nie dotyczy „90”)
– korona do ościeżnicy SYSTEM DIN / Q-SYSTEM – 1 szt.
– dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, szklenie opcjonalne, kratki wentylacyjne (dla standardowej wysokości), tuleje wentylacyjne
– klamki


Drzwi Pol Skone VERTIGO

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
–   system przylgowy lub bezprzylgowy DUO
–   ramiak drewniany z klejonki drewnianej obłożony gładkimi płytami HDF, całość malowana

SZKLENIE
– szyba hartowana biały mat grubości 6 mm

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
SYSTEM PRZYLGOWY
–   zamek jednopunktowy, wpuszczany rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB), lub do blokady łazienkowej (WC)
–   zawiasy: drzwi (komplet: skrzydło z ościeżnicą drewnianą lub DIN) – czopowe wkręcane regulowane; skrzydła (do standardowych futryn metalowych) – czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” – 2 szt.; „90” – 3 szt.)

SYSTEM BEZPRZYLGOWY
–   zamek magnetyczny, wpuszczany (kolor chrom – satyna), na klucz (WK), do blokady łazienkowej (WC) – rozstaw 90 mm; na wkładkę (WB) – rozstaw 85 mm
–   zawiasy bezprzylgowe kryte (system bezprzylgowy DUO) („60”, „70”, „80”, „90” – 2 szt.)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”, „70”, „80”, „90”
–   dwuskrzydłowe: „60+60”, „70+60”, „80+60”, „90+60”, „70+70”, „80+70”, „90+70”, „80+80”, „90+80”, „90+90”

Drzwi Pol Skone VERTIGO


drzwi Pol Skone Arco Alu

Drzwi Pol Skone ARCO ALU

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system przylgowy
– ramiak z MDF pokryty powierzchnią ECO TOP, HIGH TOP
– panele z MDF pokryte powierzchnią ECO TOP, HIGH TOP usłojenie poziome, płyciny usłojenie poziome
– aluminiowe listwy dekoracyjne

SZKLENIE
– szkło biały mat grubość 4mm w kolorystyce biały, klon, dąb Premium, orzech Palermo, dąb Salinas, sosna biała, dąb skandynawski; szkło brąz mat grubość 4mm orzech kaukaski, orzech, dąb ciemny, akacja ciemna, dąb angielski, kasztan, dąb południowy, jesion ciemny
– wersja W2D, W3D szkło hartowane biały mat grubość 4mm w kolorystyce biały, klon, dąb Premium, orzech Palermo, dąb Salinas, sosna biała, dąb skandynawski; szkło hartowane brąz mat grubość 4mm-orzech kaukaski, orzech, dąb ciemny, akacja ciemna, dąb angielski, kasztan, dąb południowy, jesion ciemny

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
– zamek jednopunktowy wpuszczany, rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB), lub do blokady łazienkowej (WC)
– zawiasy czopowe wkręcane 3 szt. ( „60”-„90”)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90”
– dwuskrzydłowe: „60”+”60”; „60”+”70”; „60”+„80”; „60”+„90”; „70”+„70”; „70”+„80”; „70”+„90”; „80”+„80”; „80”+„90”; „90”+„90”

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
– maksymalne fabryczne skrócenie drzwi do 60 mm
– drzwi krótsze do 30 mm – skracane od dołu;
– drzwi krótsze o 40-60 mm (górny i dolny element drzwi posiada nietypową wysokość)
– podcięcie wentylacyjne
– system przesuwny do zabudowy, naścienny, Premium
– dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, opcje wentylacji
– klamki


Drzwi PolSkone SEMPRE ONDA

OPIS TECHNICZNY
KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system przylgowy
– ramiak drewniany obłożony dwiema gładkimi płytami HDF pokryty powierzchnią SILKSTONE, LAMISTONE CPL, panele powierzchnia ryflowana

SZKLENIE
– wymiennie: biały mat, brąz mat (patrz tabelka szklenia)
– wersja W01, W02: szkło hartowane biały mat, brąz mat

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
– zamek jednopunktowy, wpuszczany rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB), lub do blokady łazienkowej (WC)
– zawiasy: czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90”
– dwuskrzydłowe: „60”+„60”; „60”+„70”; „60”+„80”; „60”+„90”; „70”+„70”; „70”+„80”, „70”+„90”; „80”+„80”; „80”+„90”; „90”+„90”

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
– maksymalne fabryczne skrócenie drzwi do 60 mm
– drzwi krótsze o 20 mm – skracane od dołu;
– drzwi krótsze o 30-60 mm – skracane symetrycznie (górny i dolny element drzwi posiada nietypową wysokość) +20%
– trzeci zawias w skrzydle („60”, „70”, „80”)
– system przesuwny do zabudowy, naścienny, Premium
– dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, opcje wentylacyjne
– klamki
– wersja bezprzylgowa Duo

drzwi Pol Skone Sempre Onda


drzwi POL SKONE TIARA

Drzwi POL SKONE TIARA

OPIS TECHNICZNY
KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system przylgowy lub bezprzylgowy DUO
– ramiak drewniany obłożony dwiema malowanymi płytami HDF z wstawkami z dekoracyjnych listew aluminiowych
– wypełnienie stanowi płyta wiórowa pełna

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
SYSTEM PRZYLGOWY
– zamek jednopunktowy, wpuszczany rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB), lub do blokady łazienkowej (WC)
– zawiasy: czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)

SYSTEM BEZPRZYLGOWY
– zamek magnetyczny, wpuszczany (kolor chrom – satyna), na klucz (WK), do blokady łazienkowej (WC) – rozstaw 90 mm; na wkładkę (WB) – rozstaw 85 mm
– zawiasy bezprzylgowe kryte (system bezprzylgowy DUO) („60”, „70”, „80”, „90” – 2 szt.)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90” – opcja za dopłatą – „100”
– dwuskrzydłowe: „60+60”; „70+70”; ”70+80”; ”70+90”; ”80+80”; ”80+90”; ”90+90”

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
– trzeci zawias w skrzydle „60”- „80” (nie dotyczy DUO)
– rozmiar „100” (wystrój jak w „90”) +20%
– ramiak (umożliwiający samodzielne skrócenie skrzydła drzwiowego do 50mm)
– ramiak (umożliwiający samodzielne skrócenie skrzydła drzwiowego do 90mm)
– wzmocnienie pod samozamykacz
– system przesuwny: do zabudowy i naścienny, system Premium
– podcięcie wentylacyjne
– osłonki na zawiasy; klamka; kratki i tuleje wentylacyjne
– zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci – nie dotyczy skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym
– system bezprzylgowy DUO

KOLORY:
Malowane, ekologiczne farby akrylowe, kolory palet RAL, NCS (oprócz metalicznych) – dopłata wedłóg tabeli kolorystycznej.


Drzwi PolSkone CLASSIC

Konstrukcja
Ramiak sosnowy obłożony dwiema tłoczonymi płytami HDF o grubości 3,2 mm (powierzchnia ze strukturą drewna), wypełnienie stanowi stabilizująca warstwa o strukturze „plastra miodu”, płyta wiórowa otworowana lub pełna.

Kolorystyka
Powierzchnia malowana wodorozcieńczalnymi farbami akrylowymi. Standardowe kolory: biały, opcjonalnie dowolny kolor z palet RAL i NCS (oprócz kolorów metalicznych).

Przeszklenie
Mała szyba, duża szyba, 6 szyb, 10 szyb. Skrzydła są standardowo szklone szkłem o grubości 4 mm, ornamentowym (ornament kura bezbarwna) lub szkłem gładkim o grubości 4 mm (przezroczyste). Skrzydła posiadają szprosy drewniane systemu POL-SKONE.

Sposób otwierania
– Tradycyjny (drzwi jedno – i dwuskrzydłowe)
– WERSJE PRZESUWNE drzwi wewnątrzlokalowych

Okucia
Skrzydła i drzwi standardowo wyposażone w zamek jednopunktowy wpuszczany, rozstaw 72 mm, na klucz, opcjonalnie na wkładkę oraz do blokady łazienkowej, zawiasy czopowe wkręcane.

Wyposażenie dodatkowe
Ościeżnice regulowane na grubość muru od 62 do 391 mm – ościeżnice, wypełnienie skrzydła płytą wiórową pełną lub otworowaną, inne rodzaje przeszklenia, progi brzozowe lub dębowe, kratki lub tuleje wentylacyjne, zamek przystosowany do wkładki patentowej – akcesoria .

drzwi Pol Skone Classic


drzwi pol skone fiord

Drzwi PolSkone FIORD

Konstrukcja
Ramiak sosnowy obłożony dwiema tłoczonymi płytami HDF o grubości 3,2 mm (powierzchnia gładka), wypełnienie stanowi stabilizująca warstwa o strukturze „plastra miodu”, płyta wiórowa otworowana luba pełna.
Kolorystyka

Powierzchnia malowana wodorozcieńczalnymi farbami akrylowymi.
Standardowe kolory: biały, opcjonalnie dowolny kolor z palet RAL i NCS (oprócz kolorów metalicznych).

Przeszklenie
Mała szyba, duża szyba, 3 szyby, 8 szyb
Skrzydła są standardowo szklone szkłem o grubości 4 mm, ornamentowym (ornament kura bezbarwna) lub szkłem gładkim o grubości 4 mm (przezroczyste). Skrzydła posiadają szprosy drewniane systemu POL-SKONE.

Sposób otwierania
– Tradycyjny (drzwi jedno- i dwuskrzydłowe)
– WERSJE PRZESUWNE drzwi wewnątrzlokalowych Okucia

Skrzydła i drzwi standardowo wyposażone w zamek jednopunktowy wpuszczany, rozstaw 72 mm, na klucz, opcjonalnie na wkładkę oraz do blokady łazienkowej, zawiasy czopowe wkręcane.

Wyposażenie dodatkowe
Ościeżnice regulowane na grubość muru od 62 do 391 mm – ościeżnice, wypełnienie skrzydła płytą wiórową pełną lub otworowaną, inne rodzaje przeszklenia, progi brzozowe lub dębowe, kratki lub tuleje wentylacyjne, zamek przystosowany do wkładki patentowej – akcesoria.


Drzwi Pol Skone GRAF

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA
– system przylgowy lub system bezprzylgowy DUO
– ramiak drewniany obłożony dwiema malowanymi, gładkimi płytami HDF, wypełnienie warstwą stabilizującą o strukturze „plastra miodu”

SZKLENIE
– ze względu na bezpieczeństwo użytkowania producent zaleca stosowanie szkła hartowanego – SIMPLE wersja 01, 02

SYSTEM PRZYLGOWY
– standard: szkło biały mat o grubości 4 mm

SYSTEM BEZPRZYLGOWY
– standard: szkło biały mat o grubości 4 mm

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
SYSTEM PRZYLGOWY
– zamek jednopunktowy, wpuszczany rozstaw 72 mm, na klucz (WK), na wkładkę (WB) lub do blokady łazienkowej (WC)
– zawiasy: czopowe wkręcane („60”, „70”, „80” – 2 szt., „90” – 3 szt.)

SYSTEM BEZPRZYLGOWY
– zamek magnetyczny, wpuszczany (kolor chrom – satyna), na klucz (WK), do blokady łazienkowej (WC) – rozstaw 90 mm; na wkładkę (WB) – rozstaw 85 mm
– zawiasy bezprzylgowe kryte (system bezprzylgowy DUO) („60”, „70”, „80”, „90” – 2 szt.)

WYMIARY SKRZYDEŁ
– jednoskrzydłowe: „60”; „70”; „80”; „90”
– dwuskrzydłowe SIMPLE: „60”+„60”, „60”+„70”, „60”+„80”, „60”+„90”, „70” +„70”, „70”+„80”, „70”+„90”, „80”+„80”, „80”+„90”, „90”+„90”

WYPOSAŻENIE DODATKOWE
– bez dopłaty: zamek na wkładkę oraz do blokady łazienkowej dopłata do ceny wybranego modelu
– wypełnienie z płyty wiórowej otworowanej
– wypełnienie z płyty wiórowej pełnej
– zawiasy czopowe regulowane, trzeci zawias w skrzydle („60”, „70”, „80”)
– dodatkowy ramiak (umożliwiający samodzielne skrócenie do 50 mm)
– dwa dodatkowe ramiaki (umożliwiające samodzielne skrócenie do 90 mm)
– zabezpieczenie dolnego ramiaka przed nadmiernym działaniem wilgoci (nie dotyczy skrzydeł z podcięciem wentylacyjnym)
– maksymalne fabryczne skrócenie drzwi o 100 mm +10%
– wzmocnienie pod samozamykacz
– skrzydło o nietypowej głębokości przylgi min. 20 mm +30%
– podcięcie wentylacyjne
– szkło hartowane
– system przesuwny do zabudowy, naścienny, premium (nie dotyczy „90”)
– korona do ościeżnicy SYSTEM DIN / Q-SYSTEM – 1 szt.
– dodatkowe akcesoria: osłonki na zawiasy, szklenie opcjonalne, kratki wentylacyjne (dla standardowej wysokości), tuleje wentylacyjne
– klamki

KOLORY:
Malowane, ekologiczne farby akrylowe, kolory palet RAL, NCS (oprócz metalicznych) – dopłata wedłóg tabeli kolorystycznej.

DRZWI POL SKONE GRAF


drzwi polskone modern

Drzwi PolSkone Modern

Konstrukcja ramiakowo-płycinowa, grubość skrzydła 40 mm,drewniane ramiaki oraz malowane płyciny z MDF.

Kolorystyka
Malowane wodorozcieńczalnymi farbami akrylowymi. Standardowe kolory: biały, opcjonalnie (za dopłatą przy zamówieniu min. 2 szt.) dowolny kolor z palet RAL i NCS (oprócz kolorów metalicznych).

Przeszklenie
6 szyb, 8 szyb, 10 szyb
Skrzydła są standardowo szklone szkłem o grubości 4 mm, ornamentowym (ornament kura bezbarwna) lub przezroczystym, opcjonalnie inne rodzaje przeszklenia. Skrzydła posiadają szprosy systemu POL-SKONE.

Sposób otwierania
– Tradycyjny (drzwi jedno- i dwuskrzydłowe)
– WERSJE PRZESUWNE drzwi wewnątrzlokalowych

Okucia
Skrzydła i drzwi standardowo wyposażone w zamek jednopunktowy wpuszczany, rozstaw 72 mm, na klucz, opcjonalnie na wkładkę oraz do blokady łazienkowej, zawiasy czopowe wkręcane.

Wyposażenie dodatkowe
Ościeżnice regulowane na grubość muru od 62 do 391 mm – ościeżnice,
inne rodzaje przeszklenia, progi brzozowe lub dębowe, kratki lub tuleje wentylacyjne, zamek przystosowany do wkładki patentowej – akcesoria.


 

P O W R Ó T