Drzwi WIKĘD

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych. W naszych autoryzowanych punktach sprzedaży spotkacie Państwo wykwalifikowaną kadrę pracowników, których doświadczenie i profesjonalizm są do Waszej dyspozycji. W przeciągu kilku ostatnich lat podwoiliśmy zatrudnienie, powiększamy powierzchnie produkcyjne i wymieniamy maszyny na najnowszej generacji sprzęt co sprawia że jesteśmy jedną z dynamiczniej rozwijających się firm w regionie. Od początku swojej działalności świadomi konieczności współpracy z najlepszymi, do produkcji naszej stolarki używamy komponentów dostarczanych przez wiodących producentów profili PVC, aluminium, okuć oraz szkła. Wysoką jakość naszych produktów gwarantują certyfikaty i atesty. Do produkcji okien i drzwi PVC stosujemy dwie główne rodziny profili: najwyższej jakości system VEKA posiadający profile tylko w najlepszej klasie A oraz system KBE znanego i cenionego na rynku europejskim niemieckiego koncernu PROFINE. Okucia przez nas stosowane należą do produktów najnowszej generacji austriackiej firmy MACO, a szkło typu float grupy SANCO. Do produkcji stolarki aluminiowej stosujemy profile renomowanej firmy PONZIO.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty sprostają Państwa oczekiwaniom a oferowane przez nas okna i drzwi podkreślą charakter obiektów, zapewnią optymalną ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Profile PVC, na bazie których powstają nasze okna i drzwi są produktami bezołowiowymi, dzięki czemu nie rezygnując z jakości i trwałości dbamy o środowisko i już dziś przestrzegamy restrykcyjne przepisy ekologiczne jutra.

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym jeśli nie najbardziej zauważalnym elementem naszego budynku.


Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania:

– być trwałe
– estetyczne
– funkcjonalne

W firmie WIKĘD oferujemy Państwu drzwi stalowe. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Pełna oferta (katalog) dostępna jest tutaj:

 

Katalog drzwi WIKĘD 2020 – wiosna

DRZWI_WIKED_WIOSNA_2020

Katalog drzwi WIKĘD 2017

katalog_DRZWI_WIKĘD_2017

Katalog drzwi Wikęd 2016

katalog drzwi wikęd 2016

Katalog drzwi Wikęd 2015

katalog_drzwi_wikęd_2015

P O W R Ó T