Producentem drzwi wewnętrznych marki Lagrus jest Firma Decoplast. Firma działa od 2003 roku i od samego jej początku celem który przyświecał była chęci stworzenia produktu, który będzie się wyróżniał wysokim standardem wykonania bardzo dobrą trwałością i atrakcyjną ceną. Celem firmy jest ciągłe udoskonalenie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o budowanie zaufania zadowolonych klientów. Sukcesem marki Lagrus jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z ciekawym wzornictwem na podstawie tradycyjnej sztuki stolarskiej. Firma kładzie największy nacisk na rzecz najważniejszą czyli funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Pełna oferta drzwi Lagrus Warszawa to wewnątrzlokalowe drzwi kompletne z ościeżnicami. Materiałem stosowanym w produkcji drzwi jest klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne oraz fornir naturalny głównie dąb europejski. Wykończenia powierzchni są wykonane z wysoko gatunkowych lakierów akrylowych i poliuretanowych. Marka Lagrus znana jest również z listw cokołowych w kolorach dopasowanych do drzwi. Produkty marki Lagrus to inwestycja na wiele lat pozwala ona na niezależne zmiany w aranżacji mieszkań.

Drzwi Lagrus Warszawa

drzwi Lagrus salon warszawa

drzwi Lagrus sklep warszawa

drzwi Lagrus najtaniej warszawa

Drzwi Lagrus cena

Ceny Lagrus nie są małe, oczywiście Firma nadrabia to bardzo wysoką jakością produktów, oraz wspaniałym wizualnym charakterem każdego skrzydła. Pomimo tego, że nie jest to mały wydatek, by zakupić do mieszkania drzwi Lagrus Warszawa, to jednak jest to opłacalne ze względu na bardzo wysoką trwałość i jakość kupowanego produktu. Drzwi te polecamy osobom które chcą zainwestować trochę więcej pieniędzy w wyższą jakość produktu, z uwzględnieniem opłacalności, którą przyniesie długi czas użytkowania zakupionego towaru.

najtańsze drzwi wewnętrzne

najtańsze drzwi wewnętrzne Warszawa

drzwi wewnętrzne Warszawa

drzwi Lagrus Warszawa

Drzwi Lagrus opinie

Ceny drzwi Lagrus Warszawa nie są zbyt atrakcyjne aczkolwiek doceniane są przez Grono naszych klientów pod względem jakości i trwałości, która to rekompensuje większe wydatki. Co do samej jakości wykonania i stosowanych materiałów o opinie naszych klientów są doskonałe, bardzo ceniony jest ten produkt pod tym względem. Ogólnie rzecz ujmując są to drzwi w które inwestujemy więcej zasobów lecz na dłuższy okres czasu.


P O W R Ó T