Witamy na stronie firmy DOMAR

• Jesteśmy firmą usługowo-handlową działającą na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego od 1989 roku.nalepka
• Głównym profilem działalności jest realizacja zamówień od klientów indywidualnych i firm w zakresie zakupu i/lub montażu stolarki otworowej tj. drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, przeciwpożarowych, technicznych, okien, rolet, żaluzji poziomych i pionowych, alarmów i krat. Oferujemy wyroby kilkudziesięciu producentów.
• Przy okazji zapewniamy porady i informację przez telefon oraz na łamach stron internetowych poprzez komunikatory: gadu-gadu, skype, e-mail. Prowadzimy serwis i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne drzwi zewnętrznych, zamków oraz okien.
• W ramach sklepu internetowego zajmujemy się dodatkowo sprzedażą wysyłkową: listew przypodłogowych i sufitowych, zamków nawierzchniowych, wpuszczanych, oraz wkładek, okuć budowlanych i meblowych, skrzynek na listy oraz oczywiście przyjmujemy zamówienia na drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.
• Dojazd na pomiar i konsultacje do klienta w Warszawie i okolicy do odległości około 35 km od centrum jest bezpłatny. Na przykład: Legionowo; Wieliszew, Serock, Wołomin, Marki, Kobyłka, Sulejówek, Otwock , Piaseczno, Nadarzyn, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Leszno, Nowy Dwór Mazowiecki. Usługi wykonujemy również na terenie Trójmiasta ( Gdańsk, Gdynia i Sopot ).
• Oferujemy fachowy montaż oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Naszym atutem jest sumienność, dokładność, szacunek i dbałość o klienta. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.
Można u nas zamówić usługę lub kupić towar na dwa sposoby:
1. Można zamówić u nas zamówić towary i/lub usługi nie ruszając się z domu. Produkty przez nas oferowane są powszechnie znane na rynku polskim, a większość informacji, zdjęć i cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej. Podczas konsultacji i pomiarów w domu klienta nasi przedstawiciele dysponują katalogami i próbkami wszystkich oferowanych wyrobów.
2. Jeżeli wolą Państwo przed obmiarem obejrzeć ekspozycję firmową zapraszamy do Biura i Salonu firmowego w Warszawie przy ulicy Łukowskiej 1 lokal U1, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w soboty od 10.00 – 14.00
Pozdrawiamy i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Domar S.C. – Paweł Zagalski i Piotr Wojciechowski

 

 


P O W R Ó T