Produkty marki Porta to przede wszystkim jakość. Firma po pierwsze inwestuje w nowoczesną i zautomatyzowaną technologię produkcji. Od projektu który opracowuje Architekt do produkcji na którego linii stoją wykwalifikowani specjaliści jest dopracowany każdy szczegół. ten proces wspiera wysokiej jakości sprzęt włoskich oraz niemieckich producentów o najwyższej jakości i zaawansowaniu technologicznym. Drzwi Porta Warszawa stale inwestuje w najnowsze technologie w nowoczesne halę fabryczne i używa najwyższej jakości surowców i akcesoriów w trakcie produkowania drzwi wewnętrznych. efektem końcowym są drzwi o najwyższej jakości nietuzinkowym Designie.

Firma Porta powstała 25 lat temu i od tamtej pory pracują dla niej najwyższej klasy architekci, oraz specjaliści z linii produkcyjnej. Takie połączenie kadry powoduje że produkt końcowy jest zrobiony z pasją i kreatywnie. Każde drzwi można dostosować w miarę potrzeb do każdego domu i mieszkania.

Firma stawia również na społeczne zaangażowanie, ceniąc przede wszystkim młodych ludzi organizuje Konkursy, w których młodzi projektanci mogą wykazać się swoim talentem. Niejednokrotnie zdobywcy tych konkursów byli wspierani przez firmę Porta a ich kariera rozwijała się dzięki wsparciu firmy. Naszym zdaniem, warto jest wiedzieć, że pieniądze wydawane na zakupione produkty, idą również na cele charytatywne i w wspieranie młodych talentów.

Drzwi Porta Warszawa

Drzwi wewnętrzne Porta Warszawa

Drzwi do domu Porta Warszawa

Drzwi do mieszkania Porta Warszawa

Drzwi do mieszkania Porta sklep Warszawa

Drzwi Porta sklep Warszawa

Drzwi Porta salon Warszawa

Drzwi Porta salon Warszawa

Drzwi Porta ceny

Na stronach naszego sklepu internetowego mamy ceny katalogowe. Każdy produkt w zależności od zamówienia jest wyceniany indywidualnie. Warto skorzystać z naszej usługi budowlano-montażowej, gdyż wraz z montażem drzwi uzyskają państwo mniejszą stawkę podatku VAT w wysokości 8%. Oferta dotyczy klientów indywidualnych.

Co do samych katalogu firmy Porta, można o Nich powiedzieć że jakość ich wykonania dokładność opisów i perfekcyjność zdjęć są bardzo pomocne podczas procesu doboru drzwi wewnętrzne. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą gdyż jest ona godna uwagi, w szczególności najnowszy katalog na rok 2015. W razie pytań lub niejasności, nasi wykwalifikowani konsultanci w drodze telefonicznej lub mailowej służą pomocą codziennie w godzinach 8. do 20.. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych salonów firmowych w Warszawie.


Poniższy chemat budowy i przykładowa kolorystyka drzwi Porta to wstęp do pełnej oferty dostępnej na stronach naszego sklepu internetowego.

budowa drzwi Porta

przykładowe kolory porta


 

Drzwi Porta opinie

Przeprowadzane przez naszą firmę Badania satysfakcji z zakupów w naszych salonach dowodzą, że drzwi Porta Warszawa cieszą się bardzo dobrą opinią wśród osób które je zakupiły. Najbardziej docenianą zaletą jest nowoczesny wygląd, który świetnie komponuje się z nowoczesnym wystrojem mieszkań naszych klientów. Bardzo doceniane są nowoczesne rozwiązania które są wygodne w użytkowaniu. W opinii klientów drzwi wewnętrzne Porta to bardzo wysoka jakość, i niesamowita trwałość. Chwalone jest również bardzo dobre przygotowanie oferty. Możliwość sprawdzenia na próbkach kolorów drzwi możliwych do zakupu oraz bardzo szczegółowe opisy budowy to zalety doceniane w opiniach klientów. Jesteśmy pewni że Firma Porta i jej produkty to towar Godny polecenia wraz z gwarancją satysfakcji.


P O W R Ó T