Firma Intenso jest stosunkowo młodą firmą na polskim rynku, ma zaledwie 9 lat swojej historii. głównymi odbiorcami Firmy Intenso są deweloperzy i dostawcy Stolarki dla firm budowlanych. Warto jednak nadmienić że historia firmy sięga dalej niż do roku 2006. Intenso zaczynała swoją działalność produkując stolarkę żywiołową na rynki Europy zachodniej już od 1999 r. zdobyte tam doświadczenie pozwoliło na elastyczne podejście do potrzeb w Polsce. dynamiczny rozwój firmy O o czym świadczy systematyczna rozbudowa zaplecza i parku maszynowego daje w efekcie coraz większą nie nowych modeli drzwi wewnętrznych. Drzwi Intenso Warszawa to produkt najwyższej jakości a dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii również w doskonałej cenie. Do najbardziej cenionych drzwi tej marki należą serje: Elegance, Awangarda oraz Economy. Godnym uwagi jest również system przesuwany naścienny, który charakteryzuje się prostotą w montażu. Wysoka jakość używanych materiałów o sprawdzonym pochodzeniu, charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

drzwi Intenso Warszawa

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne Intenso

drzwi wewnętrzne przeszklone

drzwi Intenso sklep Warszawa

drzwi Intenso salon Warszawa

drzwi Intenso Warszawa

drzwi przeszklone Intenso

drzwi Intenso

drzwi Intenso cena

drzwi Intenso

drzwi Intenso w salonach Domar

Drzwi Intenso ceny

Na stronach naszego sklepu internetowego przedstawione są ceny katalogowe. Warto pamiętać że podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i tak też wyceniamy każde zlecenie. Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług budowlano-montażowych w których wysokość podatku VAT dla klientów indywidualnych wynosi zarówno za zakup drzwi jak i ich Montaż jedyne 8%. Co stanowi że oferta jest bardzo atrakcyjna.

 

 

Drzwi Intenso opinie

Prezentowane na naszych stronach internetowych drzwi Intenso Warszawa, cieszą się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów. Wiele osób które skorzystało z oferty zakupu tej marki wróciło I ponowiło swój zakup. Nasz dzień czyli w swoich opiniach również zwracają uwagę na ciekawe akcesoria proponowane przez firmę Intenso. Przykładem to mogą być ciekawe pochwyty owalne oraz Okrągłe.

Ekspozycja drzwi znajduje się w naszych salonach w Warszawie lub na stronie internetowej.


P O W R Ó T