Firma Erkado to kolejna na rynku polskim Firma rodzinna. Odważne decyzje w sprawach zarządzania spowodowały dynamiczny rozwój firmy. Drzwi Erkado Warszawa to marka obejmująca handel Detaliczny, Hurtowy i działalność eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych jak również ościeżnic. Historia firmy sięga roku 1976. w którym to jego założyciel Zbigniew Kozłowski, mistrz stolarstwa, stawiał pierwsze kroki w tej branży. Rozwój firmy Erkado to typowa droga od usług świadczonych dla pojedynczych klientów do w miarę rozwoju, prowadzenia dużej działalności produkcyjnej na szeroką skalę. Przełomowym rokiem był 2005r. , kiedy to powstała druga fabryka posiadająca kilka dedykowanych linii produkcyjnych na których są wytwarzane drzwi wewnętrzne i ościeżnice. Moc przerobowa firmy na dzień dzisiejszy pozwala na produkcję do 30 000 sztuk drzwi miesięcznie. Każdy z 250 pracowników zatrudnionych w firmie Erkado to specjalista w swojej branży, który jest dokładnie wyselekcjonowany spośród wielu kandydatów . W powiązaniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i rozwiniętą technologią produkcyjną Firma odnosi ogromne sukcesy na rynku. Podstawę oferty Erkado stanowią drzwi wewnętrzne płytowe w technologii Standard i Soft, ramiakowe Style oraz drzwi hybrydowe Twin. Priorytetem firmy jest stawianie na jakość produktów, które ma odzwierciedlenie wśród grona zadowolonych klientów.

Pełną kolekcję drzwi Erkado Warszawa znajdziesz na stronach naszego sklepu internetowego.

Drzwi Erkado Warszawa

Drzwi Erkado salon Warszawa

Drzwi Erkado sklep Warszawa

Drzwi Erkado najtaniej Warszawa

Drzwi Erkado ceny

Sprawdzając ceny drzwi Erkado jesteśmy mile zaskoczeni, gdyż ich jakość w stosunku do naprawdę niskich cen jest zaskakująco dobra. Doskonałe wykorzystanie nowoczesnych technologii, ekonomiczna gospodarka materiałowa prowadzi do tego że ceny firmy Erkado są jednymi z niższych na rynku bez spadków na jakości ich produktów. Jesteśmy pewni, że atrakcyjna linia drzwi Erkado Mile państwa zaskoczy. W naszej firmie wycena jest indywidualna a przy usłudze budowlano montażowej klient zyskuje dodatkowe oszczędności dzięki niskiemu Podatkowi VAT w wysokości 8%.

drzwi warszawa

drzwi warszawa najtaniej

drzwi Erkado

drzwi Erkado Warszawa

Drzwi Erkado opinie

Przekazywane opinię naszym konsultantom są bardzo pozytywne, bardzo chwalona jest wysoka jakość produktów, bardzo atrakcyjna cena, doskonały komfort użytkowania. Cechą na którą często zwracają nasze klientki uwagę, jest fakt, że drzwi Erkado Warszawa są doskonałe pod względem utrzymania czystości. Piękna kolorystyka i nietuzinkowy wygląd również przyciągają uwagę i pozytywne opinie naszych klientów. Jesteśmy pewni, że drzwi Erkado są godne polecenia i będą państwo z nich zadowoleni.

przeszklenia drzwi erkado

technologia soft opinie

 


P O W R Ó T