DRZWI WEWNĘTRZNE ASILO, POL-SKONE, DRE, PORTA
POKOJOWE I ŁAZIENKOWE

DRZWI WEWNĘTRZNE DREWNIANE ASILO
Drzwi produkuje firma Entra w Pruszczu Gdańskim. Drzwi wykończone w oryginalnych fornirach cechuje prostota i elegancja. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu materiałów i uproszczeniu systemu produkcji połączono wysoka jakość z relatywnie niską ceną
Firma ta proponuje drzwi wewnętrzne wykonane z płyty pełnej lub otworowej płyty pokrytej naturalnymi fornirami. Oferuje skrzydła drzwiowe w pięciu standardowych rozmiarach razem z regulowanymi ościeżnicami pod określoną grubość muru. Do wszystkich drzwi dodawany jest nowoczesny zamek magnetyczny. Jest to rozwiązanie zapewniające wysokie bezpieczeństwo oraz bezszelestne zamykanie drzwi
Nowoczesny design - połączenie prostoty i elegancji jest wynikiem pracy doświadczonych projektantów. Linia produkcyjne drzwi ASILO korzysta ze sprawdzonych metod produkcji gwarantując wysoką jakość i niezawodność w przystępnej cenie.

Oferta drzwi wewnętrznych ASILO akualna od roku 2014

DRZWI WEWNĘTRZNE POL-SKONE
Firma POL-SKONE Sp. z o.o. działa od czerwca 1990 roku jako spółka joint-venture Spółdzielczych Zakładów Meblarskich w Lublinie ze szwedzką firmą EKSTRAND & SON z siedzibą w Osby. Kliknij i zobacz przykładowe wzoryNazwa firmy jest kombinacją słów: POL - od Polski oraz SKONE - od nazwy rejonu Szwecji, z którego pochodzi zagraniczny inwestor. Spółdzielcze Zakłady Meblarskie w Lublinie wniosły do spółki kapitał ludzki, maszyny, dostęp do tanich materiałów, znajomość rynku polskiego oraz halę produkcyjną i magazyn mieszczące się w Lublinie przy ul. Lucyny Herc 8. Firma EKSTRAND & SON wniosła technologię oraz kapitał na zakup nowoczesnych linii produkcyjnych.
POL-SKONE jako pierwsza firma w Polsce zaczęła produkować drzwi wewnątrzlokalowe przetłaczane oparte na konstrukcji plastra miodu i okładzin profilowanych koncernu Masonite. Odniesiono sukces rynkowy i do dnia dzisiejszego produkuje się takie drzwi pod nazwą Classic i Country. Podobną Technologię stosuje przez wiele innych firm. W 1995 roku rozpoczęto produkcję serii drzwi zewnętrznych opartych o konstrukcję wykonaną z włókna szklanego – ta linia produkcyjna do dzisiaj nie znalazła swojego naśladowcy. Od momentu powstania oferta POL-SKONE została pozszerzona o nowe modele i kolory drzwi pokojowych i łazienkowych, drzwi zewnętrznych i technicznych. Dzięki temu POL-SKONE zajmuje czołowe miejsce wśród firm branży stolarki budowlanej w Polsce.
Produkcja firmy POL-SKONE odbywa się w trzech nowoczesnych i w pełni skomputeryzowanych zakładach produkcyjnych. Zakład nr 1 w Lublinie i zakład nr 3 w Biłgoraju stanowiący własność przedsiębiorstwa, oraz zakład nr 2 w Niemcach koło Lublina, który jest od 1992 roku dzierżawiony od Spółdzielczych Zakładów Meblarskich w Lublinie.
Rozwój firmy POL-SKONE był od początku działalności dynamiczny o czym świadczy coroczny wzrost przychodów ze sprzedaży oraz zysku. Po 14 lat działalności POL-SKONE stało się siódmym z kolei producentem stolarki budowlanej w Polsce.
Firma Pol-Skone oferuje skrzydła i drzwi wewnątrzlokalowe ( pokojowe i łazienkowe), drzwi wewnętrzne wejściowe, drzwi antywłamaniowe, drzwi techniczne, drzwi zewnętrzne oraz okna i naświetla.

Oferta drzwi wewnętrnych POLSKONE akualna od roku 2014cennik drzwi wewnętrnych POLSKONE akualna od roku 2014 

DRZWI WEWNĘTRZNE DRE
Firma DRE z siedzibą w Elblągu jest producentem drzwi wewnętrznych (pokojowych i łazienkowych) oraz drzwi wejściowych, szklanych i przeciwpożarowych. Zakład powstał na początku lat dziewięćdziesiątych. Jednak na początku kupowano gotowe surowe płyty i oklejano je folią na miejscu. Cztery lata temu uruchomiono produkcję drzwi foliowanych. Po dwóch latach produkowano powyżej 30 000 sztuk miesięcznie drzwi w okleinach sztucznych. W 2007 roku rozpoczęto wytwarzanie drzwi w fornirach naturalnych.
Oferta drzwi wewnętrznych DRE akualna od roku 2014
DRZWI WEWNĘTRZNE PORTA - podział - link

UWAGA!! Z powodu modernizacji naszych stron, niektóre informacje są niepełne. Aktualna podstrona porty powstaje tu
Zakłady produkcyjne drzwi Porta KMI Poland powstały w 1993 roku w Bolszewie bogatej wsi - położonej pod Wejherowem, w odległości 20 km od Trójmiasta. Firma jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim.
Wysokie walory estetyczne drzwi Porta powstały dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu przy produkcji drzwi wewnętrznych, interesującego wzornictwa oraz technologii okleinowania brzegów, Firma oferuje szeroki asortyment produkowanych przez siebie wyrobów, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Firma Porta wprowadziła na polski rynek wiele nowatorskich rozwiązań. Między innymi ościeżnicę regulowaną Porta-System opasująca mur, która zmieniła technologię wykończenia pomieszczeń. Porta pozostaje pierwszym na polskim rynku producentem systemów drzwiowych dla budynków użyteczności publicznej, które spełniają różnorodne specjalistyczne wymogi budowlane takiej jak: norma izolacyjności akustycznej czy odporności ogniowej. Pomimo tych różnic poszczególne rodzaje drzwi danego systemu są jednolite pod względem wyglądu zewnętrznego i nie różnią się od innych drzwi w pomieszczeniu.
Stały rozwój firma PORTA zawdzięcza ludziom. Załogę przedsiębiorstwa stanowi łącznie w 5 fabrykach około 2000 osób. Są to wykwalifikowani: stolarze, specjaliści obsługi maszyn, kadra technologiczna, projektanci oraz kadra kierownicza.
Oferta drzwi wewnętrznych PORTA akualna od roku 2014

DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE VERTE
Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne oraz najwyższej jakości materiały, stworzyliśmy produkt pod względem jakościowym reprezentujący najwyższe standardy wykonania. Cechą, na którą w szczególności należy zwrócić uwagę w przypadku tej kolekcji, to zastosowanie innowacyjnej technologii jaką jest okleinowanie obwiedniowe. Połączenie okleiny jest niewidoczne dla użytkownika, ze względu na umiejscowienie od wewnętrznej strony przylgi. Dzięki temu krawędzie wyglądają bardziej estetycznie i są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Projektując kolekcję drzwi VERTE przywiązywaliśmy wagę do tego, aby wszystkie elementy drzwi, poszczególne opcje i dodatkowe rozwiązania współgrały pod względem estetycznym i wizualnym. Każda grupa modeli stanowi swoistą rodzinę, w ramach której oferujemy, skrzydła o różnym stopniu przeszklenia i różnym układzie szyb i płycin. Udostępniliśmy w ten sposób możliwość dopasowania skrzydeł do różnych pomieszczeń, typu łazienka, garderoba, pokój. Do bezramkowych skrzydeł, w bardzo nowoczesnej stylistyce, dobraliśmy idealnie pasującą ościeżnicę z prostymi krawędziami i szerokimi 8 cm opaskami. W ofercie znajdują się również drzwi dwuskrzydłowe oraz systemy przesuwne, które stanowią coraz bardziej popularne rozwiązanie, polecane przez architektów szczególnie we wnętrzach gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych drzwi uchylnych. Polecamy drzwi marki VERTE jako produkty reprezentujące najwyższą jakość wykonania oraz niezawodność w użytkowaniu.
Oferta drzwi wewnętrznych VERTE

DRZWI WEWNĘTRZNE NA ISTNIEJĄCE OŚCIEŻNICE - VERTIM
Mamy w swojej ofercie również drzwi wewnętrzne na stare ościeżnice i o nietypowych wymiarach:
1. Drzwi z nietypowym felcem o szerokości 20 mm, które można montować do starych ościeżnic.
2. Drzwi o nietypowej szerokości i wysokości.
3. Drzwi bezcelowe.
4. W przypadku montażu drzwi do starych ościeżnic drewnianych i metalowych możemy zaproponować opaski


Drzwi na stare ościeżnice i o nietypowych wymiarach:

Oferta drzwi wewnętrznych na istniejace ościeżnice

EKSKLUZYWNE DRZWI WEWNĘTRZNE INTENSO
Producent ekskluzywnej kolekcji drzwi INTENSO. Produkty INTENSO charakteryzuje najwyższa jakość wyrobów, nowatorskie rozwiązania techniczne oraz niepowtarzalność dostępnych oklein w kolekcji Elegance. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną w katalogu i wybrania pożądanego wzoru. W celu złożenia zapytania o możliwość zakupu drzwi prosimy o kontakt z nami - podstrona kontakt lub formularz

Oferta drzwi wewnętrznych na istniejace ościeżnice

DRZWI WEWNĘTRZNE VOSTER| Drzwi drewniane Platinum | Zitron >>więcej

Firma Drewno-Hurt powstała w 1993 roku.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne ramowe i płytowe, drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne stalowe, ościeżnice blokowe i regulowane. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i sprzedaży oraz umiejętność szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniające się trendy panujące na rynku tj. ciągłe wzbogacanie oferty asortymentowej o nowe wzory oraz wyroby, pozwoliły na rozszerzenie obszaru dystrybucji na całą Polskę.

Do kluczowych kontrahentów należą największe sieci handlowe oraz hurtownie. Dzięki własnej bazie logistycznej Drewno-Hurt zapewnia swoim odbiorcom szybkie terminy realizacji zamówień, dostawy bezpośrednio do punktów sprzedaży oraz dbałość, o jakość dostarczanych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferowane są towary zarówno dla tych, którzy cenią sobie trwałość i piękno za rozsądną cenę, jak i dla tych, którzy, oprócz jakości, stawiają na niepowtarzalność wzorów.

Naturalną konsekwencję polityki jakości firmy jest ciągłe zwiększanie świadomości pracowników i doskonalenie ich umiejętności. Potwierdzeniem uznania i zaufania odbiorców są przyznawane firmie Drewno-Hurt od kilku lat nagrody i wyróżnienia, m.in.: PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY, Najwyższa Jakość 2011 Quality International, Podkarpacka Nagroda Gospodarcza dla dynamicznie rozwijającej się i dobrze zarządzanej firmy oraz Gazele Biznesu – dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W bieżącym roku podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu nowej marki Voster, pod którą będą sprzedawane produkty stolarki drzwiowej firmy Drewno-Hurt

Oferta drzwi wewnętrznych na istniejace ościeżnice

DRZWI WEWNĘTRZNE ERKADO >>więcej

Oferta drzwi wewnętrznych firmy Erkado

ERKADO jest producentem drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wraz z jubileuszem 35. lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski jak również jego nieustanną rozbudową (otwarcie nowej hali produkcyjnej 4.500 m2) i ciągłym rozwojem (nowa kolekcja drzwi ramiakowych STILE) nowa marka ERKADO wpisuje się jako lider w produkcji drzwi o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski - mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu nasza marka opiera się nie tylko na ponad 30-letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej. Na początku swojej działalności firma zajmowała się szeroko rozumianą „stolarką”, a więc produkcją drzwi, okien itp. dla prywatnych odbiorców. Nauczyło nas to elastycznego podejścia do potrzeb naszych Klientów, dzięki któremu mogliśmy sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom. Z biegiem czasu tendencje rynkowe wykreowały wysoki popyt na drzwi drewniane i okna. W trosce o najwyższą jakość produktu i zadowolenie naszych Klientów, Zakład wdrażał innowacyjne rozwiązania technologiczne, a dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz inwestycjom wzmocnił swoją pozycję na rynku. Zakład stopniowo zawężał profil swojej działalności głównie do produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych i drzwi wewnętrznych płytowych. Dalsze działania ukierunkowano na zakup nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu zastosowano płytową technologię drzwi, co w dużym stopniu wpłynęło na poprawę jakości produktu.

Dzięki kolejnym inwestycjom w 2005 roku powstała druga fabryka z siedzibą w Gościeradowie, posiadająca dwie linie produkcyjne wytwarzające ościeżnice i drzwi wewnętrzne. Jej nowoczesne wyposażenie oraz wykwalifikowany personel pozwalają na realizację zamówień powyżej 20.000 sztuk ościeżnic oraz skrzydeł drzwiowych miesięcznie.

 Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiego wachlarza produktów ERKADO.Drzwi Classic Lux pełne Drzwi Vittoria 6 szyb drzwi millenium pełne drzwi Grand pełne
drzwi składane pełne ościeżnica regulowana system pol-skone drzwi zewnętrzne SilesjaWzory drzwi wewnątrzlokalowych VITTORIA-W - Linia Retro


drzwi Vittoria-W pełne drzwi Vittoria-W 6 szyb drzwi Vittoria-W 10 szyb

Wzory drzwi wewnątrzlokalowych, malowanych, płytowych


drzwi pełne drzwi mała szyba drzwi mała szyba drzwi duża szyba drzwi duża szyba drzwi duża 6 szyb drzwi duża 6 szyb


Wzory drzwi wewnątrzlokalowych, malowanych, składanych

drzwi składane pełne drzwi składane duża szyba drzwi składane pełne drzwi składane duża szyba


DRZWI ŚRÓDLOKALOWE, KLATKOWE, ZE STALI i inne firmy KRCENTER

Oferta drzwi ze stali oraz klatkowych firmy KRCenter

Dobre otwarcie na świat – te słowa to motto firmy KRCenter. Już od kilku lat w ich myśl powstają drzwi dopasowane do życia polskich marudnych oraz wybrednych Klientów. Długie analizy potrzeb i rynku pozwoliły nam ustalić ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Co nas wyróżnia?

Estetyka i jakość drzwi wewnętrznych

W produkcji drzwi wewnętrznych skupiliśmy się na drzwiach o wysokiej estetyce i nieprzeciętnej jakości wykonania. Nasze drzwi dopracowane są w każdym detalu. Są piękne i bezpieczne: pozbawione są nieestetycznego, choć wciąż często stosowanego łączenia na krawędziach przylgi, co znacznie poprawia ich wygląd oraz trwałość, a także eliminuje ostre krawędzie. Dysponujemy pełną paletą barw i wzorów.

Drzwi do mieszkań z długą żywotnością

Wieloletnie obserwacje sprawiły, że w produkcji drzwi wejściowych wewnętrznych, czyli tych stosowanych pomiędzy mieszkaniem a klatką schodową, stawiamy na drewniane ramiaki, co znacząco wydłuża żywotność drzwi. Skrzydła drzwiowe oklejamy sprawdzoną, trwałą folią CPL bez łączenia na krawędziach przylgi. Okleina dostępna jest w wielu wspaniałych kolorach imitujących drewno.

Drzwi stalowe czołowych producentów

Zajmujemy się także przetwarzaniem drzwi stalowych do budynków i mieszkań. Postawiliśmy na drzwi czołowych polskich producentów. Dokonujemy daleko idących modyfikacji zgodnie z panującymi trendami oraz oczekiwaniami Klienta. Drzwi takie są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, służą latami i cieszą oko. Stosować je można jako drzwi zewnętrzne w budownictwie jednorodzinnym, w halach produkcyjnych i budynkach użyteczności publicznej.

Perfekcyjne drzwi drewniane

W trosce o dobro naszych Klientów oraz możliwość kompleksowej ich obsługi do naszej oferty wprowadziliśmy także handel hurtowy drewnianymi drzwiami zewnętrznymi. Postawiliśmy w tym zakresie na współpracę z perfekcjonistami – staliśmy się tym samym dystrybutorem firm Wiatrak i Węgrzyn. To najlepsze zakłady stolarskie w Polsce, uznane marki, które gwarantują solidność i trwałość na lata.

Doświadczenie i znajomość rynku

Naszą ekipę stanowią doświadczeni pracownicy zaangażowani w każdy etap produkcji. Tylko takim mogliśmy zaufać, myśląc o naszych przyszłych Klientach.

Śledzimy trendy. Łącząc ze sobą różne kolory i materiały: metal, drewno, szkło, tworzymy drzwi o niepowtarzalnym wzornictwie. Ich różnorodność sprawia, że każdy dopasuje coś do swojego gustu i wnętrza. Jednak wygląd to nie wszystko, zatem obiektem naszej nieustannej troski pozostają ich trwałość i bezpieczeństwo.

Paleta barw, jaką oferujemy, nie jest przypadkowa. Uważnie śledzimy kolorystykę stosowaną przez producentów mebli i podłóg i do niej dopasowujemy naszą ofertę. Pozwalamy tym samy stworzyć naszym Klientom idealne połączenie barw w ich domach. Proponujemy także barwy zupełnie nowe i unikatowe dla tych, którzy lubią eksperymenty i innowacyjne połączenia.

Zawsze na czas!

Wiemy, jak ważny jest czas. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienia realizowane były w możliwie najkrótszym czasie. To nierzadko mniej niż tydzień! Pracujemy na pełnych obrotach na Państwa zadowolenie i zaufanie!


DRZWI wewnętrzne, bezprzylgowe firmy Lagrus. Fornir drewna polskiego dębu

Oferta drzwi z dębowym fornirem firmy Lagrus. Drzwi wenwątrzlokalowe

Drzwi bezprzylgowe LAGRUS odpowiednio dobrane, budują wizerunek całego domu na długie lata, nadając wnętrzu niepowtarzalny charakter. Tworząc poszczególne modele drzwi kierujemy się estetyką,nie zapominając o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
Nasze drzwi to inwestycja na lata, pozwalająca na niezależne zmiany w aranżacji przestrzeni domowej.

Połączenie forniru drewna Polskiego Dębu, z szeroką gamą wzorów to nasza propozycja drzwi wewnętrznych LAGRUS.

A teraz co o sobie pisze producent:

 Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych marki Lagrus. Początki swej działalności datuje na rok 2003. Podstawą rozpoczęcia działalności produkcyjno-handlowej była chęć stworzenia na rynku drzwi produktu, który będzie wyróżniał się przede wszystkim wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu stworzono markę Lagrus, dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie oferty, podnoszenie jakości świadczonych usług oraz dbałość o zaufanie i zadowolenie Klientów.
Ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięczamy dokładności w tworzeniu oferty oraz stosowaniu dobrych materiałów. Marka Lagrus łączy nowoczesne rozwiązania i ciekawe wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Nie zapominamy o podstawowym zadaniu drzwi, jakim jest ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
Ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami - fornirowane i lakierowane, jedno i dwuskrzydłowe, składane oraz suwane, a także w systemie odwróconym.
W produkcji drzwi zastosowanie znajduje klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne (głównie dąb europejski). Do wykończenia powierzchni używamy wysokogatunkowych lakierów poliuretanowych i akrylowych.
W zakresie dodatkowych elementów, takich jak okucia do drzwi staramy się być na bieżąco z obowiązującymi na rynku trendami, a nawet je wyprzedzać. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami co pozwala nam utrzymać jakość użytkową produktów na wysokim poziomie, z zachowaniem nowoczesnej stylistyki. Na nasze wyroby posiadamy niezbędne aprobaty techniczne ITB.

Drugą linię produkcyjną stanowią listwy cokołowe w kolorach kryjących.
Listwy przypodłogowe wykonujemy z płyty MDF lakierowanej lakierami poliuretanowymi. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę elementów wykończeniowo - ozdobnych o nowe wzory, ponadto proponujemy listwy w różnych kolorach wybarwień, w zależności od upodobań klientów.

Dodatkowo w zakres produkcji firmy wchodzą również:

Fronty meblowe z MDF-u
Podstopnie lakierowane
Panele pełne i perforowane (z płyt fornirowanych i laminowanych) na płytach MDF ogniotrwałych. Znajdują one zastosowanie
w budowie przegród i okładzin akustycznych w salach konferencyjnych, widowiskowych, wystawienniczych i w obiektach użyteczności publicznej.

Nasz dział produkcyjny korzysta z nowoczesnego parku maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować nasze zamówienia terminowo, nie obniżając przy tym jakości produktu. Bazujemy na systemie informatycznym, który pozwala nam maksymalnie optymalizować proces produkcyjny.

Wyroby marki Lagrus to inwestycja na lata, która pozwala na niezależne zmiany w aranżacji przestrzeni domowej.


DRZWI ŚRÓDLOKALOWE, KLATKOWE, ZE STALI i inne firmy CENTURION

Oferta drzwi ze stali oraz klatkowych firmy KRCenterMamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę: Centurion-R Sp. z o.o.Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o.o. .

Od początku swojej działalności nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu, Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie klientów.

Potrzeby odbiorców są motorem ciągłego rozwoju naszej firmy. Zwiększanie zainteresowania drzwiami Centurion-R, poszerzanie rynku zbytu oraz oferowanego asortymentu pozwalają na dynamiczny rozwój firmy. W lipcu 2005 roku rozpoczął produkcję Zakład nr 2. Inwestycja była realizowana w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw 2004-2006” i współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


Kluczem naszego sukcesu jest wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów, poczyniliśmy odważne inwestycje rozbudowując fabrykę, unowocześniając park maszynowy (m.in. zautomatyzowane linie do produkcji skrzydeł i ościeżnic, nowoczesna linia do odpylania) oraz wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. W ten sposób uzyskaliśmy wyższą jakość produkowanych wyrobów oraz możliwość szybszego zaspokajania potrzeb odbiorców. Profesjonalizm oraz duża aktywność działań marketingowych zaowocowała zaufaniem, jakim darzą nas nasi odbiorcy, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Potwierdzeniem tego zaufania zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym są przyznane certyfikaty : polski, słowacki, czeski, ukraiński.

Centurion-R zwraca uwagę nie tylko na jakość swoich produktów, ale również dba o środowisko naturalne, wyrazem czego jest obecnie uruchomiona najnowocześniejsza w kraju, unikalna spalarnia odpadów wykorzystująca jako paliwo odpady produkcyjne. Nasze linie produkcyjne są proekologiczne , a wykorzystywane technologie pomagają chronić środowisko.

Ponad 10-letnie doświadczenie, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że firma Centurion-R jest dziś jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Obecnie nasza oferta obejmuje blisko trzydzieści linii wzorniczych drzwi. Nasze kolekcje tworzymy z myślą o klientach. Rozwijamy je zarówno w kierunku prostych, nowoczesnych form, jak i rozwiązań o bardziej klasycznych liniach. Śledzimy rozwój technologii i rozwiązań w dziedzinie stosowanych pokryć oraz wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w procesie realizacji naszych produktów. Naszym klientom oferujemy ciągłe i profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i nowinek technicznych.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dodatkowe informacje i zawsze aktualną ofertę.

Pokazujemy przykładowe rodzaje drzwi wewnętrznych Firmy DRE. Prezentujemy Państwu kolekcję drzwi wewnątrzlokalowych. Stworzona ona została w sposób profesjonalny bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu, obserwacji trendów na rynku europejskim przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Kolekcja i cennik drzwi Firmy DRE

Przy projektowaniu skrzydeł drzwiowych, ościeżnic i opasek maskujących zwrócona została uwaga co do jakości wykonania i prostoty montażu.
Drzwi wykończone są nowoczesnym materiałem DRE-CELL Decor. Jego podstawowe cechy to wysoka odporność na ścieranie i estetyka porównywalna do oklein naturalnych.

Oferta zaspokoi potrzeby klientów szukających wyrobów o wysokiej jakości wykonania, niepowtarzalnej formie i estetyce, przy zachowaniu rozsądnej ceny.
 

drzwi DRE Classic
CLASSIC
drzwi DRE Modern
MODERN
drzwi DRE Idea
IDEA
drzwi DRE stylus
STYLUS
drzwi DRE Linnea
LINEA
drzwi DRE Standard
STANDARD
drzwi DRE Galeria
GALERIA
drzwi DRE Enter
ENTER
drzwi DRE Lack
LACK

P O W R Ó T