Firma DRE, prawdopodobnie jako jedyna z firm działających na polskim rynku, nie przedstawia na swoich stronach internetowych informacji na temat jej historii, technologii wytwarzania drzwi oraz rynku na jakim działa. W celach informacyjnych zebraliśmy istotne informacje na temat tej znanej i cenionej na naszym rynku marki. Siedziba firmy znajduje się w okolicach Elbląga w Gronowie Górnym. Firma DRE, to prawie ćwierć wieku tradycji i historii produkcji drzwi wewnętrznych. To co charakteryzuje najbardziej tę znaną markę to nietuzinkowy Design stosowany w ponad 300 modelach drzwi wewnętrznych. Drzwi DRE Warszawa to nie tylko wygląd ale również bardzo wysoka jakość stosowanych materiałów i rozwiązania mające na celu udogodnienie w użytkowaniu drzwi. Standardowa budowa drzwi DRE to rama z drewna iglastego, ramka przyszybowa płaska, wypełnienie „plaster miodu”, okleina i okucia do wyboru. Taka budowa drzwi to po pierwsze ekonomiczne rozwiązanie które ma wpływ na niższą cenę , trwałość i wygoda w użytkowaniu. Duże możliwości dają również opcje które można dobrać w standardzie lub za dopłatą, jest ich na tyle duży wybór, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory, wcześniej wspomnianych ponad 300 modeli, które można obejrzeć na stronach naszego sklepu internetowego.

drzwi DRE Warszawa

drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne Warszawa

drzwi wewnętrzne DRE

dre przeszklone

drzwi DRE Warszawa

salon drzwi Warszawa

kolory drzwi dre

Drzwi DRE ceny

Stosunek jakości do ceny na tle konkurencji plasuje się na bardzo wysokim, korzystnym poziomie. Firma zaprzecza ogólnej opinii że markowy produkt musi być drogi. Wytrzymałość produktów, które kupowane są na kilka lub kilkanaście lat jest dużym atutem, gwarancja i szybki Serwis to argumenty przemawiające również za wyborem drzwi DRE. W przypadku wyposażenia całego mieszkania w drzwi DRE , robimy wycenę indywidualną a w przypadku zastosowania montażu przez naszych specjalistów płacisz tylko 8% podatku VAT. Jest to bardzo korzystna finansowo oferta.

 

Drzwi DRE opinie

Ogromna Gama modeli, możliwość dostosowania ich do swoich potrzeb , niska cena, to argumenty których używają nasi klienci w bardzo pozytywnych opiniach na temat drzwi wewnętrznych DRE. Doceniany w opiniach klientów najwyższy poziom informacji przekazywanych przez naszych konsultantów oraz sprawne działanie ekip montażowych to dodatkowe argumenty by zapoznać się z ofertą drzwi wewnętrznych DRE. Bardzo podoba się również fakt, że drzwi danego modelu są w przeznaczeniem nie tylko do pokoju ale również i Łazienek, co Nadaje spójność aranżacji wnętrz. Jednoznacznie można stwierdzić że opinie na temat drzwi DRE na terenie Warszawy są bardzo dobre.


P O W R Ó T