DRZWI PORTA NATURA SPACE

DRZWI PORTA NATURA SPACE to przejaw nowego myślenia o przestrzeni. W tym podejściu najważniejsza jest umiejętność rezygnowania z nadmiernego zabudowywania pomieszczeń i przekonanie, że światło jest najlepszym kompozytorem przestrzeni mieszkalnej. Szkło podkreśla nowoczesne wzornictwo, zapewnia swobodny dostęp światła, a w połączeniu z naturalnymi okleinami czyni nasze mieszkania przytulnymi. Modele kierujemy do klientów chcących wyróżnić swoje mieszkania wyjątkowo atrakcyjnym i nowoczesnym stylem aranżacji wnętrz.

KONSTRUKCJA PRODUKTU
Konstrukcję skrzydła stanowią pionowe ramiaki wykonane z wysokiej jakości drewna iglastego, sklejki oraz płyty wiórowej pełnej połączone ze sobą szybą matową hartowaną o grubości 8mm.
PROFIL KRAWĘDZI
Profil krawędzi skrzydła „K”. Ramiak zewnętrzny skrzydła okleinowany w kolorze skrzydła.
POKRYCIE
Skrzydło pokryte jest naturalną okleiną typu select, która gwarantuje powtarzalność wzoru usłojenia i kolorystyki.
AKCESORIA W CENIE
• Trzy zawiasy czopowe typu”kalimero” • Zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową • Szyba matowa hartowana(o zmiennej szerkości w zależnosci od rozmiaru skrzydła)
OŚCIEŻNICA
• Ościeżnica o stałej szerokości 100 mm, w naturalnej okleinie • Ościeżnica regulowana Porta SYSTEM • Ościeżnica regulowana PRESTIGE

UWAGI

·  * Możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych.
·  ** Dopłata za rozmiar „100” +46 zł netto / 56,12 zł brutto.
·  Aprobata techniczna AT-15-3601/2007, ITB Warszawa.
·  Badania funkcjonalne nr NL-4219/C/07, ITB Warszawa.
·  Proponowane ościeżnice w naturalnej okleinie wyposażone są w komplet trzech zawiasów czopowych „Porta”. Skrzydło nie jest wyposażone w część zawiasową.

Przykładowe wzory:

Od lewej kolejno: Natura SPACE wzór od 1 do 5

p64_02_b p64_03_b p64_04_b p64_05_b p64_06_b


 

P O W R Ó T