DRZWI WEWNĘTRZNE PORTA

Tajemnicą znakomitej jakości wyrobów firmy PORTA jest nowoczesna i zautomatyzowana technologia produkcji oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy. Nowoczesny park maszynowy, na który składają się, dostarczone przez niemieckich i włoskich producentów, najnowszej generacji urządzenia do produkcji drzwi i ościeżnic.
Rozwój firmy to również stałe inwestycje w hale fabryczne, które spełniają surowe wymogi bhp i p-poż. Wysoka jakościowo próba wyrobów porta jest efektem użytych prefabrykatów i akcesoriów.
Do produkcji stosuje się wysokogatunkowe drewno, zaś wszystkie materiały porta nabywa u znanych światowych dystrybutorów. Nowoczesna technologia to również dbałość o ochronę środowiska naturalnego.

Najważniejszym atutem jest to, że drzwi wewnętrzne Porta nie tylko są postrzegane jako produkt najwyższej klasy ale faktycznie takim produktem są. Sortowanie materiałów do produkcji drzwi, jest bardzo precyzyjne a kryteria doboru są bardzo rygorystyczne. Dodatkowym atutem jest prawdopodobnie największy wybór dostępności modeli i kolorów. Dzięki takiej różnorodności istnieje możliwość dopasowania drzwi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do najbardziej popularnych drzwi należą przeszklone ale również i pełne. Drzwi pełne stanowią bardzo dobrą izolację od światła ale również i akustyczną . Z kolei drzwi przeszklone są niesamowicie efektowne, a ich niepowtarzalny wygląd stanowi bardzo duże uatrakcyjnienie każdego mieszkania. Jednym słowem wybór zaspakaja potrzeby każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu interentowego ale również będzie nam miło przywitać państwa w naszych salonach w Warszawie.

Podział drzwi Porta – drzwi wewnątrzlokalowe (wewnętrzne, do domu)
Porta CLASSIC
Madryt, Cordoba
Malaga
Sevilla, Toledo
Nova NATURA
Nova NATURA TOP
Natura LINE
Natura TREND
Natura SPACE
Natura KONCEPT
Natura IMPRESS