logo-august

PTZ AUGUST CLASSIC


DRZWI ANTYWŁAMANIOWE W KLASIE „2”

gładkie i tłoczone

Atesty

Drzwi stalowe sa atrakcyjne cenowo antywłamaniowe PTZ AUGUST CLASSIC mają różnorodne zastosowanie w budownictwie (zgodne z normą PN-ENV1627:2006U). Drzwi mają zwiększoną odporność na włamanie w klasie 2 (certyfikat nr. P41/033/2007, wydany przez IMP).
Konstrukcja
Konstrukcję wewnętrzną drzwi stanowi stalowe ożebrowanie, które pokryte zostało stalową blachą ocynkowaną. Skrzydło i ościeżnicę laminowano okleiną o fakturze drewnopodobnej w naturalnych kolorach. Środek drzwi wypełniono samogasnącym styropianem.

budowa-august

dziw

prestige01

prestige02

 

Konstrukcja drzwi AUGUST PRESTIGE

A. Samogasnący styropian

B. Stalowa blacha laminowana
C. Ożebrowanie z kątownika
D. 3 bolce antywyważeniowe
E. Atestowany zamek dodatkowy
F. Atestowany zamek górny
G. Ceownik wklejany (możliwość obcięcia skrzydła)

Wyposażenie standardowe

AUGUST CLASSIC (klasa 2 zgodnie z normą PN-ENV1627:2006U) są wyposażone standardowo w 2 atestowane zamki: podklamkowy klasa C i 5 (5 rygli ruchomych), dodatkowy klasa 7, 3 bolce antywyważeniowe oraz odpowiednio wyprofilowaną ościeżnicę w kolorze płata drzwi.
Ponadto w wyposażeniu standardowym drzwi zastosowano rozetę antywłamaniową atestowaną w klasie 4, estetycznie wykonany szyld dzielony z kompletem klamek i tarczek oraz wkładkę dolną w klasie B i górną z pokrętłem w klasie A.

Informacje dodatkowe
W opcji za dopłatą drzwi mogą być wyposażone w próg dębowy z uszczelką. Drzwi oferowane są w wersji gładkiej i tłoczonej.
Drzwi produkowane są w rozmiarach 80, 80N, 90N, 90E i 100.

orzech

Orzech

mahonMahoń

zlotydab

Złoty dąb

calvados

Calvados

 

dostępne są jeszcze kolory: kasztan, dąb rustical, wenge, biały, brąz, ocynk i antracyt

P O W R Ó T